Profil instytucji naukowej
Profil instytucji naukowej zawiera między innymi następujące informacje:
- dane podstawowe (REGON, data założenia, typ i rodzaj instytucji)
- kierunki działalności,
- jednostki podrzędne,
- dane kontaktowe,
- powiązane dane:
- innowacje,
- projekty,
- konferencje.
Użytkownik powiązany z instytucją naukową aktualnym zatrudnieniem lub aktualnie pełnioną funkcją posiada możliwość dodawania projektów, konferencji oraz innowacji do instytucji. Pozostali użytkownicy mają możliwość jedynie przeglądania danych (więcej o uprawnieniach użytkowników znajduje się w rozdziale Role i uprawnienia w systemie).
Lista instytucji naukowych pobrana została z systemu Nauka Polska.
Powiązanie się z instytucja naukową
W przypadku gdy instytucja naukowa istnieje już w systemie użytkownik, który jest jej pracownikiem może powiązać się z nią. Istnieją następujące drogi powiązania:
-
Wywołanie akcji „Powiąż się z instytucją” dostępnej z poziomu profilu instytucji naukowej. Użytkownik w tym przypadku musi za pomocą wyświetlonego formularza określić charakter powiązania. Powiązanie to musi zostać zaakceptowane przez Administratora instytucji naukowej
Uwaga:
W przypadku jeśli osoba nie ma uzupełnionych danych osobowych wywoływane jest okno uzupełnienia ich.
Uwaga:
W przypadku gdy w ramach jednostki naukowej nie wskazano jeszcze żadnego administratora osoba chcąca dopisać się do jednostki naukowej trafia jako potencjalny administrator. Powiązanie to oraz zaakceptowanie roli użytkownika wymaga weryfikacji zespołu Inventorum.
- Powiązanie poprzez uczestnictwo w tym samym projekcie.
- Powiązanie poprzez realizację wspólnej innowacji